A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@sąsiad z góry - Tam na halach pracują ludzie którzy albo odliczają do emerytury 2-5 lat albo ci co zostało im 25-35 lat do niej. Oczywiście najbardziej szkoda by było tej niewymienionej grupy pomiędzy. Ludzie wiedzą że będą mieli dołożone kolejne obowiązki tylko dlatego że niektóre jednostki będą się wykazywać na siłę chociażby z absurdalnymi pomysłami do samego końca aby jak nawiecej ugrać dla sobie... Taka natura ludzka.
A wszyscy rządzący pieją że nasza gospodarka jest taka super, gna do przodu jak szalona nawet ktoś użył stwierdzenia złotowłosa, kabaret.
Opóźniona budowa portu zbiera żniwo
UŚMIECHAJCIE SIĘ BRYGADA : )
Przynajmniej macie aqua park ez zadaszenia działający 3 tygodnie w roku : )
( o ile nie pada :) ) Elbląg to jedno wielkie SANATORIUM !