UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To są skutki działania szkodników nakrętki, ćwierka i motorówki. To oni zablokowali budowę portu Państwowego i kanału do Elbląga argumentując że zbudują port miejski z pieniędzy Elblążan. Mijają 3 lata i wychodzi na to że te szkodniki oszukali elblążan oraz duże firmy które właśnie uciekają z Elbląga. Dalej głosujecie na szkodników z KO PSL Lewica.

Jawamwojtaniewybierałem