UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na Bema zielona fala jest w niedziele i święta, gdyż wyłączone są światła/może ktoś wie dlaczego/ i wtedy ulicą jedzie się płynnie.

Pecos

Anuluj