UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prezydenci sie zmieniają a większość urzędników dalej grzeje ciepłe pośladki. Czy naprawde jest sie czym chwalić ? Zielona fala powinna być po każdej zmianie w sygnalizacji świetlnej, wkoncu za coś biorą pieniądze...
Anonimek1