UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prezydenci sie zmieniają a większość urzędników dalej grzeje ciepłe pośladki. Czy naprawde jest sie czym chwalić ? Zielona fala powinna być po każdej zmianie w sygnalizacji świetlnej, wkoncu za coś biorą pieniądze...

Anonimek1

Anuluj