A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W 2008 roku przejechałem spod Policji na Zawadę w 7 minut.
Kiedyś, gdzieś słyszałem, że projektowaniem skrzyżowań i organizacją ruch pojazdóe w mieści zajmowała się Pani bez prawa jazdy. to by wiele wyjaśniało.
Bo jak brakuje piniędzy na inwestycje to chociaż starcza na sadzenie drzewek ???
Sami optymiści i jak tu się dziwić że Elbląg umiera. Miasto to nie tylko budynki i ulice, miasto tworzą ludzie a skoro tacy jak komentujący tu mieszkają.... eeeee
Poprawiam:
Kiedyś słyszałem, że projektowaniem skrzyżowań i organizacją ruch pojazdów w mieście zajmowała się Pani bez prawa jazdy. To by wiele wyjaśniało.
SRY za wpis z błędami
@okoniowaty - Już wymiotować się chce tymi obiecankami. Cóż szkodzi obiecać, prawda? Ale widocznie wystarczy, by dostać się do Urzędu Marszałkowskiego jak pewien członek PO, od siest w parku.
Przypominam, że specjalistą od zielonej fali jest pewien członek zarządu województwa, a kiedyś radny-bezradny
Tematy godne kałowskiej gadzinówki. A wiecie, że ludzie zamarzają? A wiecie, że duża część chodników nadal w lodzie. A wiecie, że ludzie znowu głodują jak za pierwszego tfuska?
Emblongi mam dla was radę - jak się nie podoba to do Raczek , zielonej fali się chce to do trójmiasta
Ktoś ze znajomych weźmie kasę za projekt a będzie gorzej niż teraz.