UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super genialny pomysł, po tylu latach ciekawe kto w końcu zobaczył że w tak małym mieście w ogóle się nie da jeździć, jakby w Trójmieście tak mieli ustawione światła to auta tylko by stały.
Sitek
Super genialny pomysł, po tylu latach ciekawe kto w końcu zobaczył że w tak małym mieście w ogóle się nie da jeździć, jakby w Trójmieście tak mieli ustawione światła to auta tylko by stały.
Sitek