UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super genialny pomysł, po tylu latach ciekawe kto w końcu zobaczył że w tak małym mieście w ogóle się nie da jeździć, jakby w Trójmieście tak mieli ustawione światła to auta tylko by stały.

Sitek

Anuluj