55
01.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bo cwaniakom i leniom o to chodziło, żeby rządzić, gadać, ale nic nie robić, tak jak z ciepłem.... już kilkadziesiąt lat to trwa to ich obniżanie cen ciepła w Elblągu I co i nić... mają takie pojęcie jak o transporcie o zabezpieczeniu miasta przed powodziami o retencji... bezradni w każdym temacie, a my ?... my z uporem maniaka ciągle wybieramy tych samych- dlaczego?, bo my nie układamy list wyborczych, tylko oni, my wybieramy mniejsze zło między cholerą z dżumą, coś na wzór pomroczności jasnej, która zstępuje wtedy kiedy trzeba, i pełne są Niebiosa Chwały Twojej... Amen
Amen. (2026.02.01)
Nie mam pytań tylko dwa postulaty.1/ autobus - linia sezonowa 30.03.- 30.10 dla działkowców i niezmotoryzowanych odwiedzających Bażantarnię Pętla PKS - Kościuszki - Chrobrego - Sybiraków - Marymoncka / przystanek przy szpitalu / Kościuszki 2/ Tramwaj - przedłużenie Browarna - Mazurska - Odrodzenia do Ogólnej Płk Dąbka 3/ Tramwaj - Pętla Ogólna - Fromborska - Królewiecka. Myślę, że warto pomyśleć i uruchomić od 30.03.2026., a nowe linie tramwajowe do realizacji w najbliższych 5 latach.
(2026.02.01)

info

0  
  0
Mam nadzieję że wszystkie ze skrzynią automatyczną? W tek chwili dużo jezdzi z manualną i sprzęgłem he he, wstyd Elbląg
Sen (2026.02.03)

info

1  
  1
prawda i skrzynie manualne ha ha
ha ha ha (2026.02.03)
Zadziwiająca prawidłowość! Każdy, ,nowy król, ,który zaczyna panować w Elblągu wprowadza, ,rewolucyjne, ,reformy w komunikacji miejskiej! A to, ,korekta tras, ,a to nowe linie a to zmiana częstotliwości kursowania! I z roku na rok jest coraz gorzej i coraz drożej!!!
MR51 (2026.02.03)