UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zadziwiająca prawidłowość! Każdy, ,nowy król, ,który zaczyna panować w Elblągu wprowadza, ,rewolucyjne, ,reformy w komunikacji miejskiej! A to, ,korekta tras, ,a to nowe linie a to zmiana częstotliwości kursowania! I z roku na rok jest coraz gorzej i coraz drożej!!!

MR51