UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam nadzieję że wszystkie ze skrzynią automatyczną? W tek chwili dużo jezdzi z manualną i sprzęgłem he he, wstyd Elbląg

Sen

Anuluj