UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieję że wszystkie ze skrzynią automatyczną? W tek chwili dużo jezdzi z manualną i sprzęgłem he he, wstyd Elbląg
Sen
Mam nadzieję że wszystkie ze skrzynią automatyczną? W tek chwili dużo jezdzi z manualną i sprzęgłem he he, wstyd Elbląg
Sen