UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie mam pytań tylko dwa postulaty.1/ autobus - linia sezonowa 30.03.- 30.10 dla działkowców i niezmotoryzowanych odwiedzających Bażantarnię Pętla PKS - Kościuszki - Chrobrego - Sybiraków - Marymoncka / przystanek przy szpitalu / Kościuszki 2/ Tramwaj - przedłużenie Browarna - Mazurska - Odrodzenia do Ogólnej Płk Dąbka 3/ Tramwaj - Pętla Ogólna - Fromborska - Królewiecka. Myślę, że warto pomyśleć i uruchomić od 30.03.2026., a nowe linie tramwajowe do realizacji w najbliższych 5 latach.