UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zadziwiająca prawidłowość! Każdy, ,nowy król, ,który zaczyna panować w Elblągu wprowadza, ,rewolucyjne, ,reformy w komunikacji miejskiej! A to, ,korekta tras, ,a to nowe linie a to zmiana częstotliwości kursowania! I z roku na rok jest coraz gorzej i coraz drożej!!!
MR51