UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najwięcej wypadków to wymuszenie pierwszeństwa przejazdu a nie prędkość. Na drogach klasy S i autostradach na których odbywa się połowa całego ruchu na drogach krajowych ( około 5500 km) jest tylko 2% wszystkich wypadków. Więc zastanów się co piszesz. Poniżej cytat: Drogi ekspresowe (klasy S) należą do najbezpieczniejszych w Polsce, odpowiadając za zaledwie ok.1,7% wszystkich wypadków drogowych. Mimo dużego natężenia ruchu i wysokich prędkości, dzięki bezkolizyjnym skrzyżowaniom, liczba wypadków jest znacznie niższa niż na drogach jednojezdniowych, gdzie dochodzi do blisko 80% zdarzeń.
elblagpieknemiasto