UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wystarczy pojechać do Gdańska. lewym pasem jadą warszawiacy nawet 150-170 km. jest ich mnóstwo. niecdziwie się że ustawiają nowe kamery. takuch należy ścigać z urzędu i niech płacą ogromne mandaty. noech zabierają im Orawa jazdy.
Szybkość?