UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wystarczy pojechać do Gdańska. lewym pasem jadą warszawiacy nawet 150-170 km. jest ich mnóstwo. niecdziwie się że ustawiają nowe kamery. takuch należy ścigać z urzędu i niech płacą ogromne mandaty. noech zabierają im Orawa jazdy.

Szybkość?

Anuluj