A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tusku wrócił i zaczęło się wszystko walić... pociągi PO 9 godzin opóźnienia/ w całej POlsce chaos i nędza ceny z kosmosu prąd i GAZ najdroższy w Europie. Ci co grzeją GAZEM trzymajcie się za portfele.
Gdzie są nieroby z SM? Ludzie nie odśnieżają chodników - wlepiać mandaty.
Dopiero 26 stycznia wyjechały o 5 rano piaskarki? To o tydzień się spóźniły!!! Były widziane o 12 jak się sztab kryzysowy zebrał i zarządził że trzeba na ulicy się pokazać
Najgorsza w ostatnich dziesięcioleciach..... ??? Może w XVIII w, kto to pisze? Owszem od wielu lat prakrycznie zim nie było ale 20 lat temu i owszem. Dziwię się że nie ma lewa ctwa i nie przyklejają się do asfaltu że klimat się ocieplił !!!!
Ludzie myśleć trzeba nie słuchać zielonych głupot.
Szucha, konopnicka i wiele innych z domkami jednorodzinnymi nie odśnieżają chodników, w lato gałęzie z krzaków na pół chodnika... Lenistwo na całego, gdzie straż miejska !
Niech orkiestra zagra zbierając na odśnieżanie, a EPGK które nie pieniędzy na owe odśnieżanie da kasę na orkiestrę. A pieniądze zaoszczędzone na wcześniejszych zimach są już wydane na inne ważne sprawy np. utrzymanie 3 vice prezydentów i jako dodatek dla emerytowanego zarządzacza kryzysowego, który musi mieć wynagrodzenie.
Część miasta dziś bez ogrzewania. Sieć nie remontowana od dziesięcioleci to musiało się tak skończyć. Państwo musi płacić okupantom
zukowski? to ten z bezsensownymi tautazami na ciele? masakra ale wstyd