54
28.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tusku wrócił i zaczęło się wszystko walić... pociągi PO 9 godzin opóźnienia/ w całej POlsce chaos i nędza ceny z kosmosu prąd i GAZ najdroższy w Europie. Ci co grzeją GAZEM trzymajcie się za portfele.
(2026.01.28)
Gdzie są nieroby z SM? Ludzie nie odśnieżają chodników - wlepiać mandaty.
(2026.01.28)

info

7  
  3
Dopiero 26 stycznia wyjechały o 5 rano piaskarki? To o tydzień się spóźniły!!! Były widziane o 12 jak się sztab kryzysowy zebrał i zarządził że trzeba na ulicy się pokazać
(2026.01.28)

info

11  
  3
Najgorsza w ostatnich dziesięcioleciach..... ??? Może w XVIII w, kto to pisze? Owszem od wielu lat prakrycznie zim nie było ale 20 lat temu i owszem. Dziwię się że nie ma lewa ctwa i nie przyklejają się do asfaltu że klimat się ocieplił !!!! Ludzie myśleć trzeba nie słuchać zielonych głupot.
Alfred nobel (2026.01.28)

info

9  
  4
Szucha, konopnicka i wiele innych z domkami jednorodzinnymi nie odśnieżają chodników, w lato gałęzie z krzaków na pół chodnika... Lenistwo na całego, gdzie straż miejska !
Maćek (2026.01.28)

info

6  
  4
Wiadomo że to wina Tuska
Tv zarublika (2026.01.28)
"Do 2019 Polska płaciła za rosyjski gaz ceny uśrednione. W 2020 PiS doprowadził do zmiany cen kontraktu na bieżące. W 2021 Putin zmniejszył dostawy gazu do Europy i podbił jego ceny bieżące" - przekazywano. "Wiecie, czemu tak podrożał gaz? Bo Kaczyński nie mógł zdzierżyć, że Tusk wynegocjował dobre warunki" - podsumował jeszcze Bezprawnik. pl.
Spadek po pislamistach (2026.01.28)
Niech orkiestra zagra zbierając na odśnieżanie, a EPGK które nie pieniędzy na owe odśnieżanie da kasę na orkiestrę. A pieniądze zaoszczędzone na wcześniejszych zimach są już wydane na inne ważne sprawy np. utrzymanie 3 vice prezydentów i jako dodatek dla emerytowanego zarządzacza kryzysowego, który musi mieć wynagrodzenie.
okoniowaty (2026.01.28)
Część miasta dziś bez ogrzewania. Sieć nie remontowana od dziesięcioleci to musiało się tak skończyć. Państwo musi płacić okupantom
6mld rocznie na kościół (2026.01.28)

info

10  
  5
zukowski? to ten z bezsensownymi tautazami na ciele? masakra ale wstyd
(2026.01.28)

info

5  
  1