UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najgorsza w ostatnich dziesięcioleciach..... ??? Może w XVIII w, kto to pisze? Owszem od wielu lat prakrycznie zim nie było ale 20 lat temu i owszem. Dziwię się że nie ma lewa ctwa i nie przyklejają się do asfaltu że klimat się ocieplił !!!! Ludzie myśleć trzeba nie słuchać zielonych głupot.
Alfred nobel