UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dopiero 26 stycznia wyjechały o 5 rano piaskarki? To o tydzień się spóźniły!!! Były widziane o 12 jak się sztab kryzysowy zebrał i zarządził że trzeba na ulicy się pokazać


Anuluj