UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dopiero 26 stycznia wyjechały o 5 rano piaskarki? To o tydzień się spóźniły!!! Były widziane o 12 jak się sztab kryzysowy zebrał i zarządził że trzeba na ulicy się pokazać
Dopiero 26 stycznia wyjechały o 5 rano piaskarki? To o tydzień się spóźniły!!! Były widziane o 12 jak się sztab kryzysowy zebrał i zarządził że trzeba na ulicy się pokazać