UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szucha, konopnicka i wiele innych z domkami jednorodzinnymi nie odśnieżają chodników, w lato gałęzie z krzaków na pół chodnika... Lenistwo na całego, gdzie straż miejska !

Maćek

Anuluj