UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szucha, konopnicka i wiele innych z domkami jednorodzinnymi nie odśnieżają chodników, w lato gałęzie z krzaków na pół chodnika... Lenistwo na całego, gdzie straż miejska !
Maćek
Szucha, konopnicka i wiele innych z domkami jednorodzinnymi nie odśnieżają chodników, w lato gałęzie z krzaków na pół chodnika... Lenistwo na całego, gdzie straż miejska !
Maćek