UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech orkiestra zagra zbierając na odśnieżanie, a EPGK które nie pieniędzy na owe odśnieżanie da kasę na orkiestrę. A pieniądze zaoszczędzone na wcześniejszych zimach są już wydane na inne ważne sprawy np. utrzymanie 3 vice prezydentów i jako dodatek dla emerytowanego zarządzacza kryzysowego, który musi mieć wynagrodzenie.

okoniowaty