UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Część miasta dziś bez ogrzewania. Sieć nie remontowana od dziesięcioleci to musiało się tak skończyć. Państwo musi płacić okupantom

6mld rocznie na kościół

Anuluj