UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Część miasta dziś bez ogrzewania. Sieć nie remontowana od dziesięcioleci to musiało się tak skończyć. Państwo musi płacić okupantom
6mld rocznie na kościół
Część miasta dziś bez ogrzewania. Sieć nie remontowana od dziesięcioleci to musiało się tak skończyć. Państwo musi płacić okupantom
6mld rocznie na kościół