UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zapowiadana hucznie obniżka o 10% za ciepło, jest już 2026 rok, miało być w 2025 roku. Co jest i dlaczego?
Zapowiadana hucznie obniżka o 10% za ciepło, jest już 2026 rok, miało być w 2025 roku. Co jest i dlaczego?