UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gdzie my k... żyjemy? - Za kilka dni ma być ok -20.Nie wymieniane od lat rury będą pękać.
Zus się ucieszy
@Gdzie my k... żyjemy? - Za kilka dni ma być ok -20.Nie wymieniane od lat rury będą pękać.
Zus się ucieszy