Wybrany wątek opinii
obiecali obnożkę ciepła i co ? - co im zależy można obiecać. Minęło już pół roku.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Pchi, ... Wróbelek obiecuwał przez dwie kadencje obniżkę ciepła I też mu nie wyszło.. jak Gierkowi, który mówił -" wierzcie mi towarzysze, že zawsze chciałem dobrze " - ktoś kiedyś powiedział, że ideałem byłby przywódca, ktory by zawsze chciał źle i też by mu nie wyszło. Ta władzunia jest jak stary schorowany emeryt... chciałby, ale jednak nie może.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1