Wybrany wątek opinii

Sieć nie remontowana od dziesiątek lat ale miliardy na kościelnych i na ich rozpusty to się znajdą
Gdzie my k... żyjemy? (2026.01.28)
@Gdzie my k... żyjemy? - Gdyby ludzie mniej myśleli byłoby lepiej dla rządzących krajem z tylnego fotela
Psalm 666 (2026.01.28)
@Gdzie my k... żyjemy? - Za kilka dni ma być ok -20.Nie wymieniane od lat rury będą pękać.
Zus się ucieszy (2026.01.29)
@Zus się ucieszy - Może wszechmogący ich ogrzeje
(2026.01.29)
Powrót do komentarzy