25
28.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Zus się ucieszy - Może wszechmogący ich ogrzeje
(2026.01.29)
Jeszcze raz tylko wolniej
(2026.01.29)
Ale poruszę inny temat... odnośnie pogotowia stomatologicznego w Elblągu ! Było głośno i przyjemnie kiedy ogłaszano otwarcie placówki w szpitalu na Jaszczurczego, potem czytam że przeniesiono na Gdyńska 51.Dzisiaj dzwonię bo ząb boli ale nie mam kasy, więc pytam czy usługa usunięcia zęba jest nie odpłatna i usłyszałem że decyzja należy do lekarza ??? A więc jest refundowane czy nie, jest odpłatnie dla upieczonych czy nie ? Co to znaczy decyduje lekarz czy kasować ?
(2026.01.29)

info

0  
  3
Pchi, ... Wróbelek obiecuwał przez dwie kadencje obniżkę ciepła I też mu nie wyszło.. jak Gierkowi, który mówił -" wierzcie mi towarzysze, že zawsze chciałem dobrze " - ktoś kiedyś powiedział, że ideałem byłby przywódca, ktory by zawsze chciał źle i też by mu nie wyszło. Ta władzunia jest jak stary schorowany emeryt... chciałby, ale jednak nie może.
Klan (2026.01.30)
Pani Kierowniczko, jest zima to musi być zimno.
(2026.01.30)

info

0  
  0