A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Zus się ucieszy - Może wszechmogący ich ogrzeje
Jeszcze raz tylko wolniej
Ale poruszę inny temat... odnośnie pogotowia stomatologicznego w Elblągu ! Było głośno i przyjemnie kiedy ogłaszano otwarcie placówki w szpitalu na Jaszczurczego, potem czytam że przeniesiono na Gdyńska 51.Dzisiaj dzwonię bo ząb boli ale nie mam kasy, więc pytam czy usługa usunięcia zęba jest nie odpłatna i usłyszałem że decyzja należy do lekarza ??? A więc jest refundowane czy nie, jest odpłatnie dla upieczonych czy nie ? Co to znaczy decyduje lekarz czy kasować ?
Pchi, ... Wróbelek obiecuwał przez dwie kadencje obniżkę ciepła I też mu nie wyszło.. jak Gierkowi, który mówił -" wierzcie mi towarzysze, že zawsze chciałem dobrze " - ktoś kiedyś powiedział, że ideałem byłby przywódca, ktory by zawsze chciał źle i też by mu nie wyszło. Ta władzunia jest jak stary schorowany emeryt... chciałby, ale jednak nie może.
Pani Kierowniczko, jest zima to musi być zimno.