40
27.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przecież tam już jeden budynek stoi, w stanie surowym.
Ploterek (2026.01.27)
On wszystko zniszczy > >
(2026.01.27)

info

4  
  1
zaczyna sie kryzys w budowlance,
kbv (2026.01.27)

info

6  
  3
komu ten pic, nagle kolizje znaleźli? a budynek w stanie surowym stoi i co... z kolizjami stawiany? dopiero teraz ogarniają zgody i pozwolenia, czyli do tej pory samowola budowlana była???
(2026.01.27)
Mylisz dwie odrębne nieruchomości i dwie odrębne inwestycje, zupełnie sobie obcych inwestorów.
(2026.01.27)
Z cyklu "nie mam pojęcia o czym mówię, ale się wypowiem".
KapitanSzyderca (2026.01.27)
sorry zwracam honor, pomyliłem inwestycje, chodziło mi o tych drugich od strony hali GE
(2026.01.27)

info

5  
  2
Zaczekamy te trzy lata, nowe mieszkania powstają w każdej dzielnicy Elbląga. , Ale dlaczego 20 lat czekamy na Obwodnicę Wschodnią i połączenie J. P.II z Fromborską, przecież to tylko kilkaset metrów, a dla Ratusza aż.
(2026.01.27)

info

8  
  2
Z takich przesuwanych, opóżnianych, wstrzymanych inwestycji jest już Elbląg znany szeroko. Elblążanie już przywykli do widoku od ponad 20 lat - łąki bez krów w środku miasta, parterowej kamienicy na rogu Wigilijnej / St. Rynek, Autohandli w środku miasta, rozpadającego się Pałacyku na Piechoty, 1 Maja z napisami Wynajmę / Sprzedam i na 1 Maja 2 sklepu z oknami zabitymi deskami. Ale przyjezdni pytają się, co na to władze ? NIC !
(2026.01.27)
@BadDog - Gdzie ta zabytkowa piękna willa ?
Gdzie ta piękna zabytkowa wil (2026.01.27)