Wybrany wątek opinii

Z takich przesuwanych, opóżnianych, wstrzymanych inwestycji jest już Elbląg znany szeroko. Elblążanie już przywykli do widoku od ponad 20 lat - łąki bez krów w środku miasta, parterowej kamienicy na rogu Wigilijnej / St. Rynek, Autohandli w środku miasta, rozpadającego się Pałacyku na Piechoty, 1 Maja z napisami Wynajmę / Sprzedam i na 1 Maja 2 sklepu z oknami zabitymi deskami. Ale przyjezdni pytają się, co na to władze ? NIC !
(2026.01.27)
Drogi do nikąd na modrzewinie i wschodniej też trzeba wymienić. Ale gęby pyzate ze sztucznym uśmiechen od ucha do ucha. Zgniły powiew zmian nie przyciąga inwestorów nawet z Mołdawi
(2026.01.27)
Powrót do komentarzy