UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zaczekamy te trzy lata, nowe mieszkania powstają w każdej dzielnicy Elbląga. , Ale dlaczego 20 lat czekamy na Obwodnicę Wschodnią i połączenie J. P.II z Fromborską, przecież to tylko kilkaset metrów, a dla Ratusza aż.