UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zaczekamy te trzy lata, nowe mieszkania powstają w każdej dzielnicy Elbląga. , Ale dlaczego 20 lat czekamy na Obwodnicę Wschodnią i połączenie J. P.II z Fromborską, przecież to tylko kilkaset metrów, a dla Ratusza aż.