UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zaczekamy te trzy lata, nowe mieszkania powstają w każdej dzielnicy Elbląga. , Ale dlaczego 20 lat czekamy na Obwodnicę Wschodnią i połączenie J. P.II z Fromborską, przecież to tylko kilkaset metrów, a dla Ratusza aż.


Anuluj