A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Drogi do nikąd na modrzewinie i wschodniej też trzeba wymienić. Ale gęby pyzate ze sztucznym uśmiechen od ucha do ucha. Zgniły powiew zmian nie przyciąga inwestorów nawet z Mołdawi
jest tylu chetnych deweloperow ktorzy zrobiliby to szybciej, ze absurdem jest dawanie zgody na przeciaganie inwestycji akurat temu konkretnemu, dodatkowo jak widac malo wiarygodnemu, skoro nie wywiazauje sie z umowy
Biurokracja w Elblągu ma się dobrze tak jak za czasów PRL może te same osoby jeszcze na stołkach siedzą
O co Ci chodzi?
dobrze że się buduje, szkoda tylko że w centrum miasta powstaje zabudowa pudełkowa, a nie pierzejowa
bo w Elblągu nie ma wydziału architektury i budownictwa, przenieśli do Olsztyna
Co za ludzie tam pracują w tym urzędzie, najpierw sprzedają działki a później problem z różnymi zgodami- po co komu działka, jeśli nie może uzyskać zgody na budowę?.. to wygląda na oszustwo, działka przed sprzedarzą powinna być sprawdzona i zawierać wszelki klauzule ipozwolenia do rozpoczęcia budowy ze wskazaniem typu budowy, a nie później piętrzyć problemy typu... no wie pan nie da się... no chyba, że się da, ale minimum jest i tu koncert życzeń - komuszki świat poszedł do przodu przestańcie utrudniać ludziom życie - dzisiaj już nie ma na to zgody są za to kraty
Sprzedażą, miało być
Ten deweloper zbudował budynek na Donimirskich, radze zobaczyc co sie tam dzieje....