A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ojoj, mieszkania nie chcą się sprzedać? Ojoj.
Jak ma to być taka inwestycja jak na donimirskich to lepiej niech ten deweloper nie buduje.
Przede wszystkim powinno sie nakazac usunieie tych obrzydliwych pali ktore wlasciciel wbil w ziemie koło paczkomatu na Skwerze Ofiar Sprawy Elbląskiej
@Andrzej ELB - A co jest na Donimirskich nie tak?
Prawda. Ruchliwa ulica, widoki przepiękne, nic tylko okno w lato otwrozyć, hamak na balkon i relax... ze spalinami, hałasami wokół :) bravo za pomysł :D nawet tutaj blok wstawiaja? elegancko blisko do ZUS i... wolności :) a i pomodlić niedaleko; ) może seminarzysci wynajmą hehe
Przychodzi deweloper do urzędu i to on rządzi. Mamy w Elblągu prywtne pastwiska 3maja, ten kawałek robotniczej, hetmańska i budynki widma wigilijna wiekżowa. Nie wspomnę o stanie ulicy 1 mają. Centrum miasta a to wygląda jakby nikomu nie zależało na wizerunku. Chwała się tym nowym pustostanem z kanałem i tylko tym mogą.
Tylko kloce budują, może jakieś kamienice typu retrowersja. Czy dzisiejszych architektów i deweloperów stać tylko na taki styl? To jest patologia XXI wieku. Elbląg coraz bardziej staje się obrzydły.
To propaganda przyszłościowa ? Bo znów się szykują następne wybory ???
Deweloper nie buduje to fora ze dwora. Szczerze mówiąc jak ma postawić takie kloce to nawet i lepiej by było.