40
27.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ojoj, mieszkania nie chcą się sprzedać? Ojoj.
(2026.01.27)

info

15  
  7
Jak ma to być taka inwestycja jak na donimirskich to lepiej niech ten deweloper nie buduje.
Andrzej ELB (2026.01.27)
Rząd powinien zmienić prawo żeby każdy nowy budynek posiadał schron
Czas ucieka (2026.01.27)

info

9  
  5
Przede wszystkim powinno sie nakazac usunieie tych obrzydliwych pali ktore wlasciciel wbil w ziemie koło paczkomatu na Skwerze Ofiar Sprawy Elbląskiej
Kuba Brener (2026.01.27)

info

12  
  1
@Andrzej ELB - A co jest na Donimirskich nie tak?
(2026.01.27)
Prawda. Ruchliwa ulica, widoki przepiękne, nic tylko okno w lato otwrozyć, hamak na balkon i relax... ze spalinami, hałasami wokół :) bravo za pomysł :D nawet tutaj blok wstawiaja? elegancko blisko do ZUS i... wolności :) a i pomodlić niedaleko; ) może seminarzysci wynajmą hehe
(2026.01.27)
Przychodzi deweloper do urzędu i to on rządzi. Mamy w Elblągu prywtne pastwiska 3maja, ten kawałek robotniczej, hetmańska i budynki widma wigilijna wiekżowa. Nie wspomnę o stanie ulicy 1 mają. Centrum miasta a to wygląda jakby nikomu nie zależało na wizerunku. Chwała się tym nowym pustostanem z kanałem i tylko tym mogą.
(2026.01.27)

info

13  
  6
Tylko kloce budują, może jakieś kamienice typu retrowersja. Czy dzisiejszych architektów i deweloperów stać tylko na taki styl? To jest patologia XXI wieku. Elbląg coraz bardziej staje się obrzydły.
(2026.01.27)

info

17  
  5
To propaganda przyszłościowa ? Bo znów się szykują następne wybory ???
(2026.01.27)

info

3  
  4
Deweloper nie buduje to fora ze dwora. Szczerze mówiąc jak ma postawić takie kloce to nawet i lepiej by było.
(2026.01.27)

info

5  
  5