UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z takich przesuwanych, opóżnianych, wstrzymanych inwestycji jest już Elbląg znany szeroko. Elblążanie już przywykli do widoku od ponad 20 lat - łąki bez krów w środku miasta, parterowej kamienicy na rogu Wigilijnej / St. Rynek, Autohandli w środku miasta, rozpadającego się Pałacyku na Piechoty, 1 Maja z napisami Wynajmę / Sprzedam i na 1 Maja 2 sklepu z oknami zabitymi deskami. Ale przyjezdni pytają się, co na to władze ? NIC !