Wybrany wątek opinii
To ciekawe ziemia stoi odłogiem od tylu lat. A teraz jeszcze trzy lata. Bogate miasto nie ma co.
Do moderacji
Odpowiedz
21
21
Przecież tam już jeden budynek stoi, w stanie surowym.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3