Wybrany wątek opinii

To ciekawe ziemia stoi odłogiem od tylu lat. A teraz jeszcze trzy lata. Bogate miasto nie ma co.
(2026.01.27)
Przecież tam już jeden budynek stoi, w stanie surowym.
Ploterek (2026.01.27)
Powrót do komentarzy