UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jacy biedni kierowcy. wszyscy ich doją, parkować nie ma gdzie, prędkość ograniczona. piesi nie dość, że nie pozwalają parkować na chodnikach, to jeszcze domagają sie pierwszeństwa na przejściu. jak tu zyć?
jacy biedni kierowcy. wszyscy ich doją, parkować nie ma gdzie, prędkość ograniczona. piesi nie dość, że nie pozwalają parkować na chodnikach, to jeszcze domagają sie pierwszeństwa na przejściu. jak tu zyć?