A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
... coraz częściej, niestety, z słuchawkami w uszach. Proszenie się o tragedię!!!
Po prostu w Elblągu za dużo jest przejść bez sygnalizacji świetlnej należy usunąć albo światła zainstalować szczególnie na głównych ulicach
Pieszy jak dochodzi do przejścia to już ma pierwszeństwo. ale kierowcy nie wiedzą pewnie o tym. a po drugie tam jest szkoła i ograniczenie. kierowca tymbardziej powinien zachować ostrożność a nie udawać że nic się nie dzieje. wina kierowcy ewidentną. chyba że wpada pod samochód który już tam się znajduje. mnie też potrącił kierowca celowo. wjechał na chodnik potrącił mnie i uciekł z miejsca wypadku zostawiając mnie leżącego na chodniku. a później chwalił się po rodzinie że ja pijany wpakowałem mu się pod auto na przejściu dla pieszych..
A temu psowi co trzasnol w tyłek bo się zagapil też zabiorą lejce i psi samochód pojedzie na parking
o 6 rano jest ciemno, ludzie chodzą ubrani na czarno, wchodzą na pasy bez zasygnalizowania, że chcą przejść tylko z marszu, często nawet nie upewniając się, że jest bezpiecznie, a kierowca ma mieć oczy dookoła głowy i przewidywać każdy ruch innych kierowców i pieszych, kierowcę na dodatek oślepiają światła aut z naprzeciwka, naprawdę czasami piesi pojawiają się jak zombi, dlatego zwalniam przed pasami i zawsze wypatruję Zombi i mam kamerkę aby mieć możliwość obrony w przypadku wbiegnięcia lub wjechania na pasy rowerem, bardziej winię pieszego niż kierowcę, pieszemu nie trudno zauważyć jadące oświetlone auto,