45
22.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
... coraz częściej, niestety, z słuchawkami w uszach. Proszenie się o tragedię!!!
Ewa$ (2026.01.23)
Po prostu w Elblągu za dużo jest przejść bez sygnalizacji świetlnej należy usunąć albo światła zainstalować szczególnie na głównych ulicach
(2026.01.23)

info

0  
  0
Pieszy jak dochodzi do przejścia to już ma pierwszeństwo. ale kierowcy nie wiedzą pewnie o tym. a po drugie tam jest szkoła i ograniczenie. kierowca tymbardziej powinien zachować ostrożność a nie udawać że nic się nie dzieje. wina kierowcy ewidentną. chyba że wpada pod samochód który już tam się znajduje. mnie też potrącił kierowca celowo. wjechał na chodnik potrącił mnie i uciekł z miejsca wypadku zostawiając mnie leżącego na chodniku. a później chwalił się po rodzinie że ja pijany wpakowałem mu się pod auto na przejściu dla pieszych..
Ddfyuh (2026.01.23)

info

0  
  1
A temu psowi co trzasnol w tyłek bo się zagapil też zabiorą lejce i psi samochód pojedzie na parking
(2026.01.24)

info

0  
  0
o 6 rano jest ciemno, ludzie chodzą ubrani na czarno, wchodzą na pasy bez zasygnalizowania, że chcą przejść tylko z marszu, często nawet nie upewniając się, że jest bezpiecznie, a kierowca ma mieć oczy dookoła głowy i przewidywać każdy ruch innych kierowców i pieszych, kierowcę na dodatek oślepiają światła aut z naprzeciwka, naprawdę czasami piesi pojawiają się jak zombi, dlatego zwalniam przed pasami i zawsze wypatruję Zombi i mam kamerkę aby mieć możliwość obrony w przypadku wbiegnięcia lub wjechania na pasy rowerem, bardziej winię pieszego niż kierowcę, pieszemu nie trudno zauważyć jadące oświetlone auto,
modi (2026.01.24)

info

0  
  1