UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na tej ulicy pieszy idzie prosto i raptownie wchodzi na jezdnie nie patrząc, czy auto nadjeżdża w ogóle. Mozna zwalniać ale i tak się nie wyrobi. Ja miałam człowieka 2cm od maski i 10na h


Anuluj