UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedy zaczniecie karać tych naćpanych, pijanych i po prostu złych kierowców. I to porządnie!!! Do więzienia!!
Kiedy zaczniecie karać tych naćpanych, pijanych i po prostu złych kierowców. I to porządnie!!! Do więzienia!!