45
20.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Fer - Ceny faktycznie zawsze są wygórowane ale pamiętaj że to cena nie tylko za deski i krokwie ? Wymagane adekwatne podłoże, fundament, sprzęt do wykonania takiej budowli, dźwig uziemiony na czas budowy, teren w około o którym piszą no i droga robocizna dla kilka pracowników, dodać jeszcze nadzór tak bardzo ważny by postawić pieczątki że się nie zawali kosztuje, bo jak się zawali to kryminał. Trochę lat budowałem i wiem że najwięcej kasy to koszta o których przeciętny łąk jak ty nie ma zielonego pojęcia bo widzi tylko to co widzi czyli nie wszystko !
(2026.01.20)
Donald Trump Prezydent Stanów Zjednoczonych to obraz w gruncie rzeczy zakompleksionego narcyza, który nieustannie musi podkreślać własne znaczenie, jakby obawiał się, że inni zobaczą w nim zalęknionego chłopca. Może dlatego że będąc dzieckiem otrzymał spadek po rodzicach i nie wie co to ciężką pracą za marne grosze ?
(2026.01.20)
W Elblongu POstawia minipiekarczyka z drabina i lornetka...
(2026.01.20)
A propos Trumpa. Ciekawe czy pisowcy oddali by część Polski w zamian za władze
Putin Trump i PiS (2026.01.20)
turyści o tym się nie dowiedzą bo informacja Turystyczna zamknięta
(2026.01.20)

info

8  
  2
Przed wojną na Górze Chrobrego inaczej Thum Berg była piękana restauracja i wieża widokowa Wieża widokowa (Wieża Bismarcka): Charakterystyczna wieża na wzgórzu, będąca częścią infrastruktury parkowej, została rozebrana po II wojnie światowej. Obok niej na terenie Bażantarni znajdowała się też inna wieża widokowa (z 1903 r. ), nazywana "latarnią morską". Można postawić nową w tym samym miejscu
(2026.01.20)
@Tu jest Polska - Ta wieża powstaje właśnie dzięki PiSowi. Przeczytaj z jakiego funduszu. Z Polskiego Ładu, który POwscy nie przedłużyli.
jaPolak (2026.01.20)
@4.5 mln rocznie w błoto - A coś lewaku tak mało tolerancyjny na inne religie niż twoja (niewiadomo jaka). A powiedź mi ile miasto wydaje poprzez UM, szkoły, przedszkola, wydatki na energię, wodę itd. na promocję sekty Złoty Melon?
(2026.01.20)
Każdy czas ma swoją mniej lub bardziej udaną Thum Berg... Przepraszam Thunberg.
(2026.01.20)
@Fer - Witamy w EU i ustawach o zamówieniach publicznych. I tak w każdej dziedzinie życia.
(2026.01.20)