UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@pit stop - Naszych pit stopów to przerasta. Nie wiem dlaczego podatki na to używać. Ktoś uważa, że to dobry pomysł, niech buduje za swoje, albo przekona ludzi, żeby miasto budowało. Po to są wybory i kampanie wyborcze.

entuzjasta

Anuluj