Wybrany wątek opinii
Oby za szybko nie spłonęła ? Trochę jestem zaskoczony tą wysoczyzną bo z jednej strony budowałem tam dom i faktycznie wysoko teren ale kiedy już kończyliśmy dach to Ca La piwnica była po kolona wody, już była posadzka, położona papa izolacyjna przylepiona na gorąco, styropian i rurki gotowe czekały na beton, tymczasem rano zawitało nas bajoro, styropian z rurkami pływał jak statki i zapewniam deszcz nie napadał tylko woda głębinowa wyszła w piwnicy a więc teren na wysoczyźnie a jednocześnie podmokły, dlaczego ?
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Tak to jest w tych stronach. Woda w nieprzewidywalnych miejscach. A dodatkowo glina umożliwiająca przejazd, nawet gdy nic na to nie wskazuje.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0