Wybrany wątek opinii
Fajnie. Tylko błagam, nie róbcie tam kebaba kolejnego :):):).
Do moderacji
Odpowiedz
63
4
@Księciu - Wystarczy nie korzystać z usług. Zrobią to co uznają za stosowne.
Do moderacji
Odpowiedz
27
2
@Księciu - Co to za dziwny szyk zdania "kebaba kolejnego"? Prawidłowo to "kolejnego kebaba".
Do moderacji
Odpowiedz
3
5