Wybrany wątek opinii

Fajnie. Tylko błagam, nie róbcie tam kebaba kolejnego :):):).
Księciu (2026.01.19)
@Księciu - Wystarczy nie korzystać z usług. Zrobią to co uznają za stosowne.
(2026.01.19)
@Księciu - Co to za dziwny szyk zdania "kebaba kolejnego"? Prawidłowo to "kolejnego kebaba".
Trzeba czytać więcej książ (2026.01.19)
Powrót do komentarzy