UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gratuluję firmie Kluczyk. Tylko czemu Ratusz wyznacza tak odległe terminy na rozpoczęcie prac - 3 lata. Wierzę, że Kluczyk do tego terminu nie rozpocznie, a zakończy budowę. I pytanie do Portelu, kto jest właścicielem dużego, piętrowego, pustego od kilku lat pawilonu pod adresem Grunwaldzka 7 lub 9.Tam przecież można, by nie wyburzać zgodnie z elbląskim zwyczajem, tylko przenieść widoczne na zdjęciu pawilony i te przy czołgu i przy rondzie Kochanowskiego / Żeromskiego i z paru innych miejsc, by pod dachem i w cieple mogły prowadzić swoją działalność. A teren przez nie zwolniony ciekawie wykorzystać. Ale przecież mieszkamy w Elblągu.