UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gratuluję firmie Kluczyk. Tylko czemu Ratusz wyznacza tak odległe terminy na rozpoczęcie prac - 3 lata. Wierzę, że Kluczyk do tego terminu nie rozpocznie, a zakończy budowę. I pytanie do Portelu, kto jest właścicielem dużego, piętrowego, pustego od kilku lat pawilonu pod adresem Grunwaldzka 7 lub 9.Tam przecież można, by nie wyburzać zgodnie z elbląskim zwyczajem, tylko przenieść widoczne na zdjęciu pawilony i te przy czołgu i przy rondzie Kochanowskiego / Żeromskiego i z paru innych miejsc, by pod dachem i w cieple mogły prowadzić swoją działalność. A teren przez nie zwolniony ciekawie wykorzystać. Ale przecież mieszkamy w Elblągu.