UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To pierwsza od dłuższego czasu transakcja Ratusza, gdzie jest podawany nabywca. Bo zwykle są to osoby prywatne NN i potem widzimy takie Pałacyki na Piechoty, Elbląg Zdroje, parterową kamieniczkę na rogu Wigilijnej / Stary Rynek, lokal na parterze 1 Maja 2,czy słynna łąka bez krów od 20 paru lat przy dawnej Syrenie. Czy to przyszło nowe do Ratusza, czy tylko jednorazowy wypadek zobaczymy już wkrótce.