UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Księciu - Co to za dziwny szyk zdania "kebaba kolejnego"? Prawidłowo to "kolejnego kebaba".

Trzeba czytać więcej książ

Anuluj