UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Księciu - Co to za dziwny szyk zdania "kebaba kolejnego"? Prawidłowo to "kolejnego kebaba".
Trzeba czytać więcej książ
@Księciu - Co to za dziwny szyk zdania "kebaba kolejnego"? Prawidłowo to "kolejnego kebaba".
Trzeba czytać więcej książ