UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To pierwsza od dłuższego czasu transakcja Ratusza, gdzie jest podawany nabywca. Bo zwykle są to osoby prywatne NN i potem widzimy takie Pałacyki na Piechoty, Elbląg Zdroje, parterową kamieniczkę na rogu Wigilijnej / Stary Rynek, lokal na parterze 1 Maja 2,czy słynna łąka bez krów od 20 paru lat przy dawnej Syrenie. Czy to przyszło nowe do Ratusza, czy tylko jednorazowy wypadek zobaczymy już wkrótce.