56
16.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Takich problemów w mieście o wielkich ambicjach turystycznych nie powinno być przy sprawnym zarządzaniu i kompetencji urzędników
(2026.01.17)

info

6  
  0
Trudnowski łapie 10 srok za ogon i tak to się kończy. Ale blondyna z działu turystyki zadowolona że pozbyła się pttku.
(2026.01.17)

info

9  
  0
Pamiętajcie o jednym że anonimowy wpis na portEl nie jest anonimowym dla policji i kiedy przekroczysz czerwoną linie, obrażając, grożąc i tak będziesz w rękach sprawiedliwości. Bo to nie jest wolność słowa !!!
(2026.01.17)
Czy tutaj ktoś grozi komuś? Ludzie prawdę piszą
(2026.01.17)
Widać jak opieszale pracuje UM Elbląg.
poinformowany (2026.01.17)

info

4  
  0
Już odezwał się obrońca ustawy cenzorskiej, całe szczęście, że prezydent zawetował. Czy wyrażenie opinii jest grożeniem i obrazą? Obraża może być wszystko, a myślisz, że nawet mocny wpis na kogoś coś zmieni? Ok, będzie sprawa w sądzie i co uzyskasz? Przeprosiny? Nawet jakby to fałszywy, bo przez sąd zmuszony, kara finansowa? ciekawe... Własnie to jest Wolność Słowa - mówisz co chcesz z szacunkiem a tutaj nikt niczego nie przekorczył, Co dla ciebie jest "czerwoną linią" nie musi być dla innym i sądu. Jeśli jesteś przewrażliwiony na jakieś anonimowe wpisy to nie czytaj i nie używaj sieci. To za trudne? TO tylko głupie wpisy a raptusy latają posądach, do czego to doszłó ło panie... cenzura dobrze żę zawetowna.
(2026.01.17)

info

2  
  3
Według mojego widzenia świata Punkt Informacji Turystycznej, powinien być też na Dworcu PKP. Sporo turystów (nawet rowerowych) przyjeżdża do Elbląga tylko na 1-2 dni.
Hanut (2026.01.17)

info

3  
  0
Identyczna sytuacja, jak z budynkami po Straży Miejskiej. Od 4 lat nawet przedszkolaki wiedziały, że opuszczą Bema, bo buduje się nowa na Łęczyckiej, ale to nie zrobiło na nikim w Ratuszu wrażenia, dziś, gdy od ponad 3 lat działają strażacy na Łęczyckiej nadal nie wiadomo co będzie na Bema, ale Ratusz odmawia zdjęcia znaku " Zakaz Ruchu " i potrzebujący czy do kościoła, czy Urzędu Skarbowego, sklepów, czy NFZ nie mogą na tych ok.20 miejscach przed garażami Straży zaparkować. słyszymy Nie bo Nie. Czy to urzędnicy, czy radni zachowuja się jakby byli z olsztyna. Ręce i piersi opadają. A wszystkie te negatywy spadają na Prezydenta, a jego błąd, że po Wróblewskim jeszcze za małą czystkę zrobił w szeregach urzędasów.
(2026.01.17)

info

1  
  0
Przepraszam, powinno być :Identyczna sytuacja, jest z budynkami po Straży Pożarnej..
(2026.01.17)

info

0  
  0
to czas to zmienić i dzięki połączeniu z pracą IT powinni być czynni cały czas, a nie kasa idzie do prywatnej kieszeni,
modi (2026.01.17)