Wybrany wątek opinii
Informacja turystyczna powinna być przy muzeum, tam kupisz bilet do muzeum, pamiątki, zwiedzisz i to ma sens, obiekt, który jest otwarty i nie ma tłumów, więc panie ogarną też kilku turystów, którzy przy okazji zwiedzą muzeum, nie rozumiem czemu na to nikt nie wpadł tylko mieszkańcy płacą za kolejne miejsca pracy, kolejne biura, jak mamy gotowe rozwiązanie,
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
@modi - Informacja Turystyczna nie może być przy muzeum, bo mają krótkie godziny otwarcia w zimę, a w sezonie letnim otwierają się dopiero godz.11 rano. Poza tym są zamknięci we wszystkie długie weekendy - ewenement w turystyce.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
to czas to zmienić i dzięki połączeniu z pracą IT powinni być czynni cały czas, a nie kasa idzie do prywatnej kieszeni,
Do moderacji
Odpowiedz
1
1