UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Według mojego widzenia świata Punkt Informacji Turystycznej, powinien być też na Dworcu PKP. Sporo turystów (nawet rowerowych) przyjeżdża do Elbląga tylko na 1-2 dni.

Hanut

Anuluj