UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Według mojego widzenia świata Punkt Informacji Turystycznej, powinien być też na Dworcu PKP. Sporo turystów (nawet rowerowych) przyjeżdża do Elbląga tylko na 1-2 dni.
Hanut
Według mojego widzenia świata Punkt Informacji Turystycznej, powinien być też na Dworcu PKP. Sporo turystów (nawet rowerowych) przyjeżdża do Elbląga tylko na 1-2 dni.
Hanut