A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak to jest mozliwe, ze urzad nie udostepnil informacji publicznej, skoro na swojej www podaje terminy: bez zbednej zwłoki, ale nie przekraczając 14 dni od dnia złożenia wniosku. Jezli jest problem, to według danych z www, portel powinien otrzymać informację o przedłużajacej się sprawie. Co jest grane?
na pewno w bzdurnym dziale komentarze dowiesz się całej prawy słysznej prawny, zrób jeszcze wpis na fejsie i insta moze się usłyszy... nieświety mikołaj hahaha
A dlaczego nie pomyślał i nie uwzględnił Punktu Informacyjnego na Placu Dworcowym, gdzie jest to pierwszy punkt kontaktu przyjezdnych PKP/PKS z miastem ???
Nie ma odpowiedzi... a komu się tam śpieszy - ciepło mają, kasa leci, kawka z rana i tak można do wieczora, gdzie znajdziecie lepszą fuchę na tym świecie, kasy nigdy nie zabraknie, a robota to nie zając- nigdzie przecież nie ucieknie, nawet wszystko w d.... ie mając, myślisz ktoś się tutaj wścieknie.
Jak to :" Nie ma się czemu dziwić, znalezienie pracownika (pracowników) wymaga czasu"
To on dopiero kogoś szuka do roboty? Przecież to muszą być osoby znające się na rzeczy, a nie z ulicy.
A jak nie znajdzie? to co wtedy? anulują konkurs?
Już ruszył nabor.