56
16.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak to jest mozliwe, ze urzad nie udostepnil informacji publicznej, skoro na swojej www podaje terminy: bez zbednej zwłoki, ale nie przekraczając 14 dni od dnia złożenia wniosku. Jezli jest problem, to według danych z www, portel powinien otrzymać informację o przedłużajacej się sprawie. Co jest grane?
(2026.01.17)

info

5  
  0
na pewno w bzdurnym dziale komentarze dowiesz się całej prawy słysznej prawny, zrób jeszcze wpis na fejsie i insta moze się usłyszy... nieświety mikołaj hahaha
(2026.01.17)

info

0  
  0
A dlaczego nie pomyślał i nie uwzględnił Punktu Informacyjnego na Placu Dworcowym, gdzie jest to pierwszy punkt kontaktu przyjezdnych PKP/PKS z miastem ???
TN (2026.01.18)

info

0  
  0
Nie ma odpowiedzi... a komu się tam śpieszy - ciepło mają, kasa leci, kawka z rana i tak można do wieczora, gdzie znajdziecie lepszą fuchę na tym świecie, kasy nigdy nie zabraknie, a robota to nie zając- nigdzie przecież nie ucieknie, nawet wszystko w d.... ie mając, myślisz ktoś się tutaj wścieknie.
Ciepła posadka (2026.01.18)
Jak to :" Nie ma się czemu dziwić, znalezienie pracownika (pracowników) wymaga czasu" To on dopiero kogoś szuka do roboty? Przecież to muszą być osoby znające się na rzeczy, a nie z ulicy. A jak nie znajdzie? to co wtedy? anulują konkurs?
(2026.01.19)
Już ruszył nabor.
(2026.01.20)