UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Już odezwał się obrońca ustawy cenzorskiej, całe szczęście, że prezydent zawetował. Czy wyrażenie opinii jest grożeniem i obrazą? Obraża może być wszystko, a myślisz, że nawet mocny wpis na kogoś coś zmieni? Ok, będzie sprawa w sądzie i co uzyskasz? Przeprosiny? Nawet jakby to fałszywy, bo przez sąd zmuszony, kara finansowa? ciekawe... Własnie to jest Wolność Słowa - mówisz co chcesz z szacunkiem a tutaj nikt niczego nie przekorczył, Co dla ciebie jest "czerwoną linią" nie musi być dla innym i sądu. Jeśli jesteś przewrażliwiony na jakieś anonimowe wpisy to nie czytaj i nie używaj sieci. To za trudne? TO tylko głupie wpisy a raptusy latają posądach, do czego to doszłó ło panie... cenzura dobrze żę zawetowna.