UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Identyczna sytuacja, jak z budynkami po Straży Miejskiej. Od 4 lat nawet przedszkolaki wiedziały, że opuszczą Bema, bo buduje się nowa na Łęczyckiej, ale to nie zrobiło na nikim w Ratuszu wrażenia, dziś, gdy od ponad 3 lat działają strażacy na Łęczyckiej nadal nie wiadomo co będzie na Bema, ale Ratusz odmawia zdjęcia znaku " Zakaz Ruchu " i potrzebujący czy do kościoła, czy Urzędu Skarbowego, sklepów, czy NFZ nie mogą na tych ok.20 miejscach przed garażami Straży zaparkować. słyszymy Nie bo Nie. Czy to urzędnicy, czy radni zachowuja się jakby byli z olsztyna. Ręce i piersi opadają. A wszystkie te negatywy spadają na Prezydenta, a jego błąd, że po Wróblewskim jeszcze za małą czystkę zrobił w szeregach urzędasów.


Anuluj